LR Health & Beauty

Krása

Dekoratívna kozmetika
Colours a Deluxe – všetko pre oči, tvár, nechty a peryy

Dekoratívna kozmetika

je odvodená z latinského „decoratio“ – zdôraznenie krásneho a je dnes výbavou takmer každej ženy. Pleť je neustále vystavená nepriaznivým faktorom, preto má dekoratívna kozmetika aj ochrannú funkciu. Bráni usadzovaniu nečistôt, škodlivým vplyvom vlhkosti a UV žiarenia. 

Kvalitná kozmetika je tá, ktorá neupcháva póry, umožňuje pleti dýchať, prijímať potrebné množstvo vlhkosti a zároveň ju pred nadbytkom vlhka i pred vysúšaním chráni. Cieľom dekoratívnej kozmetiky LR Health and Beauty je zvýrazniť krásu, upraviť nedokonalé a podčiarknuť to, čo zo žien prirodzene vyžaruje.

Rada COLOURS

Rada COLOURS – ponúka varianty všetkým farebným typom. Nenájdete v nej mastenec, syntetické oleje, silikóny ani parfumy a získavate prípravky nemeckého štandardu kvality za prijateľné ceny.

Rada DELUXE

Rada DELUXE – určená pre senzačný make up look a pre perfektne zladené textúry. S ňou dokonale vystihne žena samu seba alebo meniť štýl podľa nálady a zároveň poskytne komfort. Tieto vysoko nadštandardné produkty sa skvele dopĺňajú a zaručujú profesionálny výsledok pre každú príležitosť.

Parfum - Individuálny prístup k Vašej osobnosti

5. základných faktorov úspechu konceptu LR parfumov

1. Vznik: výroba prebieha výhradne v centrále LR v nemeckom Ahlene a vyvíja svoje inovatívne vône od koncepcie vonných látok cez marketingový koncept až po balenie

2. Kvalita: dbáme na vysokú koncentráciu vonných látok. Bežne dostupný Eau de Parfum na trhu je v kvalite 10 – 14% koncentrácie vonných olejov, u nás sa chválime kvalitou  12 – 25% podielom parfumových olejov.

3. Rozmanitosť:  ponúkame tri skupiny parfumov  na roznej cenovej úrovni – parfumy celebrít, štýlove vône a LR Classics.

4. Parfumy celebrít: Rôzne medzinárodné hviezdy z oblasti filmu, dizajnu a módy vytvárajú v s nami vlastné osobné parfumy.

5. Know-how:  ocenenie DUFT STARS hovorí samo za seba

Parfum
Eau de Parfum

ZEITGARD starostlivosť
Starostlivosť v 3 krokoch

Starostlivosť o pleť v troch premyslených krokoch

Ideál krásy hľadajú ženy, ale vo väčšej miere aj muži. Spoločne túžia po mladej a vitálnej pleti. Naša spoločnosť LR má premyslený inovatívny koncept 3 krokov pre domáce profesionálne ošetrenie pleti, ktoré bolo doteraz prístupné iba v salónoch krásy.

1. krok - Systém pre čistenie pleti

Náš prvý inovatívny prístroj, ktorý zastrešení komplexne 1. krok a to vďaka prístupu pri jeho vývoji. Náš prístroj na čistenie pleti je 10 krát účinnejší ako bežne dostupné čistenie a navyše má implementované novinky, ktoré do dnešného dňa na trhu čistiacich prístrojov sú často neprekonateľné.

2. krok - Anti-age systém

Druhý krok svojim kreatívnym prístupom urobil z nášho druhého prístroja skvelého pomocníka Anti-Age krémom. Spoločne vytvorili neprekonateľnú kombináciu bojovníkov proti vráskam vďaka účinným zložkám v krémoch a prístroja, ktorý dokáže vymasírovať pleť a zároveň krémom pomôže pôsobiť z vnútra.

3. krok - Následný systém starostlivosti

Je postavený na optimálnej účinnosti našich krémov, vďaka vyššej koncentrácií aktívnych zložiek a pridaním ďalších zložiek a to všetko v spoločnej synergii jednotlivých látok.

Antibakteriálna starostlivosť MICROSILVER PLUS

Baktérie predstavujú pre človeka veľké riziko. Vyskytujú sa všade na rukách, vo vlasoch, na predmetoch okolo nás, ale aj vo vode. Baktérie sa rýchlo množia a ľahko sa prenášajú, napr: kontakt rúk, vzduchom, klávesnicou, mobilom a pod. 

Striebro má silné protizápalové a antibakteriálne účinky. Vďaka blahodárnemu pôsobeniu na ľudskú pokožku bolo celé stáročia využívané ako účinný pomocník v boji proti bakteriálnym infekciám. Striebro pôsobí proti veľkému počtu baktérií a plesní už v minimálnej koncentrácií.

Microsilver PLUS
špeciálna starostlivosť o pokožku

ALOE VIA
slnečná ochrana, starostlivosť o pleť, vlasy, telo, deti, mužov, ústna, zubná a špeciálna

ALOE VIA

Spoľahlivá starostlivosť od hlavy až k päte – ošetrujúcou a regeneračnou silou Aloe Vera! ALOE VIA znamená Aloe Vera starostlivosť pre celú rodinu. Pre všetky požiadavky na kvalitnú starostlivosť. Každý deň.

Aloe Via - vaša cesta k prirodzene krásnej a udržiavanej pleti

Nezáleží na veku, v našom sortimente nájde každý to pravé pre potreby svojej pleti. Vďaka prírodnej sile Aloe Vera a prírodnej sile cenných bio extraktov je rad ošetrujúcich výrobkov ALOE VIA vo svojich účinkoch jedinečný a rozmanitý. Pre kvalitnú starostlivosť o pleť a regeneráciu je často potrebných viac produktov.

Kontakt

Máte záujem o obchodnú spoluprácu?