LR Health & Beauty

Referencie

Mgr. Zoltán DUDÁS sa v novembri v roku 2018 začal aktívne zapájať do obchodných činností v našej organizácií.  

Presne do roka sa vypracoval na prvý manažérsky titul JUNIOR MANAŽÉR. Obdivuhodnou bola jeho cesta, keď hneď na začiatku roka 2019 podstúpil operáciu kolena a začiatkom leta musel taktiež nútene oddychovať kvôli trojitej zlomenine kľúčnej kosti. 

Obdivujeme jeho húževnatosť a už teraz sa tešíme na jeho nové kariérne tituly. GRATULUJEME

Manželia Benedekovci

Manželia Benedekovci sú mojim vzorom v kariére LR. Môžem im ďakovať môj úspech, postup v LR. Sú presvedčivý a zároveň nápomocný vo všetkom! Ochotne poradia, naučia a vysvetlia. Majú bohaté skúsenosti s produktami, vedia poradiť! Ďakujem, že som ich mohla spoznať. Sú pre mňa.

PhDr. Katarína Rostásová

obchodný partner

Skvelí a úprimní ľudia, s ochotou spolupracovať a férovým jednaním. Zapálení pre podnikanie s LR. Ďakujem im za životnú príležitosť.

Mgr. Zoltán Dudás

obchodný partner

S mojou rodinou sme spokojnými zákazníkmi. Servis a odporúčania k produktom nám s prehľadom a ochotou poskytujú manželia Benedekovci a bonusom sú pre nás funkčné produkty. Najviditeľnejšie to je na našich deťoch, u ktorých riešime maximálne „detské soplíky“ a navyše vďaka produktom LR sa stále venujem svojím športovým aktivitám.

Ing. Marek Mikuš

zákazník

Svojim skvelým prístupom, pozornosťou si ma pri prvom stretnutí získali. Pri zdravotných ťažkostiach mi vedia pohotovo poradiť, ihneď pomôcť najvhodnejšími výrobkami LR. Spoluprácu vrelo odporúčam. 

Matyó Dunajszky Ágnes

zákazník

V každej firme – zamestnaní sa nájdu rôzni ľudia, povahu ktorých neovplyvníme. Ja som rada, že som sa stala súčasťou tímu manželov Benedekových, ktorí pracujú zo srdca a poctivo. Ďakujem za to, čo ma naučili a stále ešte učia.

Eva Rjabininová

obchodný partner
Kontakt

Máte záujem o obchodnú spoluprácu?