LR Health & Beauty

Zdravie

Mesačná séria – Sezónna podpora
3 x Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus
1 x Colostrum Kapsuly

Sezónna podpora

Každé ročné obdobie je vaše obdobie

Jar, leto, jeseň a zima – hoci sú krásne, každé obdobie pre nás znamená inú fyzickú výzvu. Či už ide o premenlivé jarné počasie, klimatizáciu, nepríjemný trvalý dážď alebo mrazivú zimu – najmä, keď Vy a Vaša rodina trávite veľa času medzi ľuďmi, čo je pre organizmus náročné. Práve o to viac by ste na seba mali dávať pozor. Naša séria Sezónna podpora je dobrý základ. Chcete si užiť každé ročné obdobie – od jari do zimy?

Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus

Naša séria Vás podporí presne vtedy, keď je to najdôležitejšie. Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus posilňuje a aktivuje imunitný systém. 85% Aloe Vera Gél obohatený o zázvor, citrón, med, vitamín C, zinok a selén znamená trojnásobné plus pre imunitný systém. Colostrum Kapsuly obsahujú prvé kravské mlieko, ktoré mláďaťu dáva všetko, čo potrebuje.

„Čerstvý vzduch je skutočný všeumelec, ak je človek na stretnutie s ním dobre pripravený. Či už vonku, v klimatizovanej miestnosti alebo kdekoľvek, kde je veľa ľudí, Váš imunitný systém vydrží každý nápor – ak skombinujete zdravú výživu, primeraný pohyb a vyvážený životný štýl. Pre celoročný dobrý pocit.“ Dr. Sven Werchan, odborník na výživu

Pohyb bez bolesti

Sloboda pohybu v každej životnej situácii

Beh za vnúčatami, vynesenie nákupu do 3. poschodie alebo Váš obľúbený šport – chcete ostať pohyblivý, pretože Vám to dáva slobodu robiť, čo chcete. Pozorujete však, že ste menej a menej pohyblivý a tým je telo stuhnutejšie. To všetkou je aj dobou, ktorú žijeme.

Tak ako je nutné meniť olej v aute (aby to dobre mazalo), to isté musíte urobiť s Vašimi kĺbmi. Aby ste aj naďalej zostali bez námahy v pohybe, prinášame Vám vhodné riešenie: Pohyb bez bolesti. V tomto prípade preventívne užívanie Vám zabezpečí každodenné plus pre slobodu pohybu.

Aloe Vera Drinking Géli Active Freedom

O to sa postará kombinácia Aloe Vera Drinking Géli Active Freedom a Active Freedom Kapsúl. V prírodnej medicíne sa Aloe Vera cení pre svoje jedinečné zloženie už po stáročia. Gél z rastliny Aloe Vera obohatila o vitamíny C a E. Vitamín C podporuje kosti a chrupavky – Váš pohybový aparát sa posilní.

O väčšiu flexibilitu a pohyblivosť sa postarajú Active Freedom Kapsuly: vitamín D, ktorý obsahujú, podporuje svaly, mangán väzivo.

Mesačná séria – pohyb bez bolesti
3 x Aloe Vera Drinking Gél Active Freedom Active
Freedom Kapsuly

Mesačná séria
Sezónna podpora 3 x Aloe Vera Drinking gél Traditional s medom, 1 x Probalance tablety

Výživa na každý deň

Zásoby živín, ktoré vám pomôžu zvládnuť každý deň

  • Chcete sa vy aj vaša rodina stravovať vyvážene?
  • Nie vždy ale zvládate uvariť čerstvé jedlo?
  • Mnoho cestujete a musíte často desiatovať len niečo rýchle?

Váš život je pestrý, rozmanitý a vždy máte čo robiť. Preto vieme, že potrebujete dostatok živín, aby ste mali dosť energie pre nabité všedné dni. Či už ako manažér, v práci alebo ako športový nadšenec: viete, že sila vzniká len tam, kde je strava bohatá na živiny.

Ponúkame Vám riešenie, aby Vaše telo zostalo vždy plne funkčné, v podobe mesačnej kúry s živinami na každý deň . Naša séria Vám poskytne dôležité živiny, ktoré Vaše telo potrebuje každý deň.

Aloe Vera Drinking Gél Traditional s medom

Kombinácia Aloe Vera Drinking Gélu Traditional s medom a Pro Balance dodáva telu dôležité minerály a stopové prvky, ale aj vysokokvalitné rastlinné látky.

Body mision - 28 dňová cesta

Krok za krokom k vysnívanej váhe

Predstavte si, že stojíte pred zrkadlom a ste úplne spokojní s tým, čo vidíte: príťažlivé telo, na ktorom je vidieť, že si po svete vykračuje sebavedome, so vztýčenou hlavou. Ak je to Váš cieľ, vydajte sa na cestu a rýchlo zistíte jednu vec: stojí to za to! Je jedno, či chcete schudnúť veľa alebo len trochu. Aj po materskej alebo pred svatbou alebo inou významnou udalosťou je skvelý pocit z vlastného tela perfektný štart do novej životnej etapy. A môže to byť aj dovolenka pri mori.

Body Mission

Body Mission Vám bude 28 dní sprievodcom na ceste k Vašej ideálnej váhe. Pomôže Vám tromi spôsobmi:

Náhrada jedla: s Figu Active bude pre Vás ľahké nahradiť dve z troch jedál za deň. Koktaily, polievky, lupienky a tyčinky sú rýchlo pripravené a chuť si vyberáte sami .

Diétni sprievodcovia: Pro Balance a Protein Power – Vaši diétni sprievodcovia Vás podporí počas diéty, poskytnú Vám živiny a podporia tvorbu svalovej hmoty. Bylinný odtučňovací čaj pomôže s nízkokalorickým pitným režimom.

Trenér pri chudnutí: získajte exkluzívny online prístup k Vášmu osobnému trénerovi, ktorý Vám ponúkne týždenné plány, chutné recepty, sledovanie hmotnosti, komunitu ostatných užívateľov, fitness videá a oveľa viac.

Body mision – 28 dňová cesta
Figu Active Koktail, polievka, lupienky, tyčinky, odtučňovací čaj, proBalance , Power Protein

Kontakt

Máte záujem o obchodnú spoluprácu?